Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Karadeniz ‘’CHP’li Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın hiçbir sözünü yerine getirmedikleri ve vatandaşlarla alay eder gibi Hem Maltepe’de vatandaşların imzalarının olmadığı hiç projeye imza atmayacağım diyeceksin hem de vatandaşların istemedikleri bir projeye karşılıkta sen istediğini yapacaksın’’ Tipik bir CHP zihniyeti diye konuştu.

Maltepe Belediyesi'nin yönetim zafiyetleri olduğuna da değinen AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Karadeniz; "Ciddi bir otorite boşluğu var. Bunu her alanda görüyoruz. Davul kimde, tokmak kimde belli değil. Belediye Başkanı Kılıç’ın insiyatif kullanamadığı; vizyonsuzlukları, liyakattan uzaklıkları ortada. Maltepe, iş bilmezlerin elinde heba oluyor." diyerek, CHP'li Maltepe Belediyesi'nin halka rağmen belediyecilik ve siyaset yapmaya çalıştığını vurgulayarak şunları söyledi; "Belediyecilik; halkın yereldeki sorunlarını çözmek, beklentisini karşılamaktır. Hali hazırda Maltepe ve Türkiye'nin öncüsü niteliğinde bir potansiyel taşıyan Maltepeli vatandaşlara dokunan bir tek adımları yok.

Maltepe cevizli Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımız İmar planlarında PARK Alanı olarak görünen arazinin Vatandaşlara Hizmet edecek şekilde yapılmasını istiyor Ancak Maltepe Belediyesi de Vatandaşlara rağmen Halı saha yapmak istiyor. İşte! CHP zihniyeti bu diye konuştu.

Cevizli mahallesinde yaşayanlarla görüşmelerini sürdürdüğünü ifade eden Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Karadeniz ‘’ her fırsatta mahallede bulunan ve mağdur olacaklarını ifade eden vatandaşlarımızın her zaman yanlarında olduklarını, ortada bir hukuksuzluk varsa Ak Parti olarak bu hukuksuzluğa vatandaşlarımız ile birlikte çözüm bulacaklarının altını çizdi.