Maltepe Kasder Şube Başkanlığı görevini de yürüten İşadamı Süfyan Helvacıoğlu tarafından açılan, Tekin Bey Döner, zengin menüsü ve konuklarına sağladığı diğer olanaklarıyla kendi alanında zirveye oynayacağını gösterdi. Mekânın mutfak ve muhteşem salonuyla göz kamaştırdı.

Açılışa, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk, Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci, Maltepe Eski Belediye Başkanı Bahtiyar Uyanık, STK Başkanları, İşadamları ve birçok sayıda davetli katıldı.

Gazetemize bilgiler veren Mekân Sahibi Süfyan Helvacıoğlu; ‘’burada tek hedefimiz, lezzetli ve kaliteli bir hizmet sunmak ve damak tadına hitap etmenin yanı sıra, vatandaşlarımız, aileleri ile birlikte geldiklerinde gönül rahatlığı ile yiyebileceği bir döner sunmak ve huzurlu bir şekilde buradan ayrılmalarıdır.” Diye konuştu.

Bağlarbaşı Mahallesi, Bağdat Caddesi No:354/B Maltepe adresinde açılan Tekin Bey Döner Her bütçeye uygun gramajlardaki Döner fiyatları ile de Vatandaşların hizmetinde.

0 216 370 77 70 numarayı aradığınızda Maltepe’de Döner zevki Telefonunuzun bir tık ucunda