Sancaktepe Sanayi ve İşadamları Derneği (SANİAD) tarafından Korona virüs sebebiyle gece gündüz çalışan sağlık personeline, ihtiyaç sahibi aileler ile şehit ve gazi yakınlarına gıda yardımında bulunuldu.

Korona virüs sebebiyle fedakârca sağlık personeline bir destekte SANİAD’tandan geldi. SANİAD Başkanı Rüstem ALDAĞ ve yönetim kurulu üyeleri, hazırlatılan gıda yardımlarını sağlık çalışanlarına verilmesi için hastaneye götürdü. Burada yetkililere teslim edilen gıda yardımları çalışanlara dağıtıldı.

Konuyla ilgili gazetemize bilgiler veren Sancaktepe Sanayi İşadamları Derneği (SANİAD) Başkanı Rüstem ALDAĞ, “Hazırladığımız gıda yardımlarını yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Şehit İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan personellerimize teslim ettik.

Öte yandan, Sancaktepe Belediyesi aracılığı ile İhtiyaç sahibi ailelere ve Sancaktepe Kaymakamlığı aracılığı ile de Şehit ve Gazi ailelerine de 450 koli gıda paketi yardım ve desteğinde bulunduk.

Hem Bu zor günlerde gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza hemde ihtiyaç sahibi ailelere destek olduk. Umuyoruz tez zamanda Türkiye sağlıklı günlerine kavuşur.” diye konuştu.