İlçede bulunan bir cafede öğretmenlerle bir araya gelen başkan Yunus Erdel ve Yönetim Kurulu üyeleri, öğretmenler günü nedeni ile ilçedeki öğretmenlerle bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu söyleyerek öğretmenler gününü kutladı.

Başkan Yunus Erdel, öğretmenlerin çocukların eğitimine ve geleceğine önemli katkılar sunduğunu belirterek, “Öncelikle ilçemizdeki ve tüm öğretmenlere eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. İlçemiz eğitiminin, sizlerle birlikte yeni bir dinamizm ve atılım gerçekleştireceğine olan inancım tamdır. Çocuklarımızın geleceği siz değerli öğretmenlerimizin sayesinde olacaktır. İnşallah çocuklarımıza vereceğiniz kaliteli eğitim sayesinde çocuklarımız daha iyi yerlere geleceklerdir. Öğretmenlerimize meslek hayatlarında başarılar diliyor, mesleğinizin başında duyduğunuz heyecanınızın, meslek hayatınız boyunca devam etmesi temennisiyle hepinize bu kutsal görevinizde kolaylıklar diliyorum” dedi.

Kahvaltılı toplantıya Maltepe Merkez Eğitim Müdürü Ahmet Tamer Kamber, Kadıköy Merkezi Eğitim Müdürü Turgay Ünlüeser ve birçok öğretmen katıldı.

Katılımcılar, öğretmenler için kahvaltı programı düzenleyen Maltepe esnaf Odası Başkanı Yunus Erdel ve Yönetim Kuruluna katkılarından dolayı teşekkür etti.