Maltepe Spor Kulübü Başkanı Ercan Konak Sosyal Medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakaretler yağdırdı. Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Erikci ise Maltepe Spor Kulübü Başkanı Ercan Konak’ı istifaya davet ederek Sporla uğraşmayacak birisinin Kulüp başkanlığı yapması üzüntü verici dedi.

İŞTE! KULÜP BAŞKANININ O PAYLAŞIMI

İŞTE! AK PARTİ MALTEPE İLÇE BAŞKANI ERİKCİ’NİN AÇIKLAMALARI

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı
Güzel ülkemizin lideri Dünyamızdaki mazlumların tek ümidi olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan hakkında Maltepespor başkanına yakışmayacak siyasi nezaketle yeri olmayan bir üslup ile kulüp başkanı sıfatı taşıyan Ercan Konağın sosyal medyada yer alan paylaşımlarını görmüş bulunmaktayız.

Sayın cumhurbaşkanımıza tehditler savurmak kimsenin haddine değildir.Türkiye Cumhuriyeti'nin başkanına tehditkar ve saygı sınırlarını aşan üslup kesinlikle eleştiri olarak kabul edilemez.

Maltepe Spor Kulübüne bu zamana kadar En büyük desteği Sayın Cumhurbaşkanımızdan görmüştür.
Maltepe sahilinde bulunan ve kiralarının topladığı alanın tahsisi sayın Cumhurbaşkanı tarafından yapılmıştır.

Maltepe sporumuzun maçlarını oynadığı stadyum yine Cumhurbaşkanımız döneminde yapılmıştır ve bunun gibi nice Tesisler yine Cumhurbaşkanı tarafından Maltepe mize kazandırılmıştır.
Kimse Sayın Cumhurbaşkanımızın Maltepe halkının ve gençlerin hizmetine sunduğu bu gayreti emeği ve Azmi çirkin sözleriyle kirletmez.

Maltepe Spor Kulübü başkanlık makamı efendiliğin hoşgörünün ve saygınlığı makamıdır.

Maltepespor kulüp Başkanlığı gelecek nesillere örnek olmaktır, olmalıdır.

Geleceğimiz olan gençlere örnek olunması gereken bir makam kişisel fikirler uğruna kullanmak kirletmek kimsenin haddine değildir. Maltepe sporun kişilerin çirkin siyasi düşüncelerinden emellerine terk edilmemelidir.

Öyle ki Maltepespor spora gönül vermiş Maltepelilerin ağzından çıkanın farkında olmayan Hata üzerine hata yapan bu kişiye tahammülleri kalmamıştır. Maltepe Spor kulüp başkanı Ercan Konağın başta hadsizce tehdit etmeye kalktığı
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Sonrasında bütün Maltepe kamuoyundan özür dilemesi ve İSTİFA etmesi gerekmektedir.